İklimlendirme Ürünleri

Midea iklimlendirme sistemleri eksiksiz bir ürün yelpazesine sahiptir: oda tipi klima, zemine monteli klima, pencere tipi klima, portatif klima ve nem alma üniteleri, vb. En iyi kalite ve modern tasarımımızla müşterilerimize dayanıklı ve makul fiyatlarda ürünler sunmaktayız. Midea klimalarda Toshiba-Carrier temel teknolojisi kullanılmaktadır, klimanın kalbi olan komresör Toshiba markalıdır ve uygulanan katı kalite kontrol süreçleri müşterilerimize olan sorumluluğumuzu ve özenimizi vurgulamaktadır.
 

Çamaşır Makinası

Midea çamaşır makineleri eksiksiz bir ürün yelpazesine sahiptir: önden kapaklı, üstten kapaklı, kurutma makinesi, çift kazanlı, yıkama/kurutma kombo, vb. Müşterilerimize en iyi ürünü sunmak amacıyla, frekans dönüştürmei akıllı sürücü kontrol sistemleri, vb. gibi dünyanın en gelişmiş yıkama teknolojilerini ürünlerimizde kullanmaktayız. Midea çamaşır makineleri 2009 yılında, A.B.D. ‘Reader‘s Digest‘ tarafından verilen "Güvenilir Marka" altın madalya ödülünü üçüncü kez almaya hak kazanmıştır.
 

Buzdolabı ve Derin Dondurucular

Midea buzdolapları eksiksiz bir ürün yelpazesine sahiptir: yanyana montajlı, çift kapılı, tek kapılı, derin dondurucu, şarap soğutucu, vb. Müşterilerimize eksiksiz bir ürün yelpazesi ve Avrupa tarzında klasik tasarımlar sunmaktayız. Müşterilerimiz aradıkları tüm ürünleri Midea‘nın yüksek kaliteli ürünleri arasından seçebilirler. Midea sadece bir buzdolabı değildir, aynı zamanda evinize konfor katan bir dekorasyondur
 

Küçük Ev Aletleri

Midea küçük ev aletleri eksiksiz bir ürün yelpazesine sahiptir: 20‘den fazla ürün kategorisinde, vantilatör, mikrodalga fırın, elektrik indüksiyonlu ocak, elektrik süpürgesi, elektrikli su ısıtıcı, mevye sıkma makinesi, vb. En iyi kalite ve modern tasarımımızla müşterilerimize dayanıklı ve makul fiyatlarda ürünler sunmaktayız.